Kupno samochodu za granicą, szczególnie na terenie Unii Europejskiej, jest obecnie bardzo popularne. Często jednak takim samochodem nie można wracać do kraju. Brak aktualnych badań technicznych, rejestracji czy ubezpieczenia uniemożliwia samodzielny powrót pojazdem, ale w takich sytuacjach zawsze z pomocą może przyjść nasza doświadczona firma. Zajmujemy się transportem aut nie tylko w obrębie Poznania, ale i na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Z nami bezpiecznie, sprawnie i za rozsądne pieniądze przetransportujesz każdy samochód, niezależnie od jego wagi czy wielkości.

Postaw na bezpieczny transport aut w Poznaniu

Choć staramy się realizować wszystkie usługi maksymalnie szybko, to jednak nie oznacza to braku poszanowania dla bezpieczeństwa. Przede wszystkim zatrudniamy najlepszą kadrę pracowników. To ludzie doświadczeni i kompetentni, którzy doskonale znają się na swojej pracy i gwarantują, że powierzone im zadania zostaną zrealizowane rzetelnie. Jednocześnie dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów przeznaczonych do transportu nawet ogromnych maszyn rolniczych. Dla nas nie ma znaczenia, czy szukasz usług przewozu małych pojazdów osobowych, większych gabarytowo samochodów terenowych czy bardzo dużych samochodów dostawczych. Nie boimy się żadnych wyzwań i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni. Oczywiście staramy się także oferować przystępne ceny, wyliczając koszty swojej pracy w pełni adekwatnie do jej skali.

Transport aut Poznań – dopasujemy się do Twoich potrzeb

Dla nas zawsze najważniejszy jest Klient i jego pełne zadowolenie. Z tego powodu prowadzimy firmę niezwykle elastyczną, która jest w stanie idealnie dopasować się do potrzeb każdej osoby zgłaszającej do nas zlecenie przewozu samochodu. Możemy zająć się między innymi:

  • holowaniem samochodów powypadkowych;
  • przywiezieniem auta kupionego na terenie Unii Europejskiej;
  • holowaniem samochodu zepsutego do wskazanego warsztatu;
  • przewozem pasażerów razem z całym ich bagażem.

Głęboko wierzymy w to, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Profesjonalni pracownicy czekają na kontakt. Zapraszamy nie tylko do przesyłania nam zgłoszeń o potrzebie holowania pojazdu, ale także do zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości związanych z realizowanymi przez nami usługami.

transport aut Poznań