Jesteś ofiarą kolizji drogowej i musisz w bezpieczny sposób przetransportować swój samochód? Kupujesz auto za granicą, którym nie możesz przyjechać do kraju? A może auto po prostu zepsuło Ci się na środku drogi i potrzebujesz pomocy drogowej? W każdym z tych przypadków oferujemy swoją profesjonalną pomoc w transporcie pojazdu. Posiadamy najnowocześniejsze lawety w Poznaniu, pojazdy o dużej ładowności, na które z powodzeniem zmieszczą się nawet ciągniki rolnicze. Naszą ofertę cechuje nie tylko profesjonalizm, ale także terminowość oraz wyjątkowo przystępne ceny.

Choć centrala naszej firmy znajduje się w stolicy województwa wielkopolskiego, to jednak nie ograniczamy się ze swoimi usługami tylko do okolicznych obszarów. Oferujemy swoje wsparcie klientom z całego kraju oraz osobom, które na przykład chcą sprowadzić samochód z rejonu Unii Europejskiej. Jesteśmy otwarci na najtrudniejsze nawet zlecenia, zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb.

Poznań laweta – nowoczesne pojazdy gotowe do pracy

Stale inwestujemy w swoją firmę i poszerzamy flotę nowoczesnych pojazdów. Dzięki temu dysponujemy samochodami w bardzo dobrym stanie technicznym, nowoczesnymi i funkcjonalnymi, z których pomocą możemy zrealizować każde zadanie. Z ich użyciem możemy transportować nie tylko pojazdy, ale także pasażerów razem z bagażem, zawsze gwarantując wysoki komfort. Oczywiście stale doglądamy stanu technicznego wszystkich pojazdów, a więc osoby decydujące się na skorzystanie z naszej pomocy mogą czuć się bardzo bezpiecznie.

Lawety Poznań – terminowość to nasze drugie imię

Ogromne doświadczenie w branży, świetna organizacja pracy, a do tego doświadczony zespół pracowników pozwalają nam na elastyczne podchodzenie do realizowanych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria samochodu na drodze może zdarzyć się nawet w środku nocy i to w okresie świątecznym. Jesteśmy jednak na to przygotowani. Przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czekamy na zgłoszenia od osób, które znalazły się w trudnej sytuacji i potrzebują wsparcia pomocy drogowej. Jednocześnie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zaplanować transport auta kupowanego za granicą. Dopasujemy się do indywidualnych potrzeb, przyjedziemy zawsze na czas i przede wszystkim zrealizujemy powierzone nam prace sprawnie oraz w przystępnej cenie.

laweta poznań