Laweta Tarnowo Podgórne

Pomimo tego, że firma Pomoc drogowa ma swoją siedzibę w stolicy Wielkopolski, nasi fachowcy docierają także do zgłoszeń w takich miejscowościach, jak między innymi Tarnowo Podgórne. Dlatego, jeżeli na skutek stłuczki lub innego przykrego zdarzenia utknąłeś w Tarnowie Podgórnym – nie przejmuj się i zadzwoń do nas. Najszybciej jak to możliwe dotrzemy na miejsce kolizji, a dzięki usłudze holowania lub lawetowania, błyskawicznie usprawnimy ruch drogowy.

Ponadto dla wygody klientów, dysponujemy w pełni wyposażonym warsztatem samochodowym, gdzie nasi mechanicy w asyście lakierników oraz blacharzy naprawią pojazd i przywrócą do stanu pierwotnego. Ponadto na prośbę klienta, udostępniamy auto zastępcze lub miejsce na parkingu strzeżonym.

Nasza autolaweta dostosowana jest również do wielkogabarytowych pojazdów jak samochody transportowe, ciężarowe, dostawcze, maszyny rolnicze i budowlane, a także łódki, przyczepy, motocykle czy quady.
W przypadku, gdy kolizja nie była na tyle poważna, aby wzywać lawetę, a układ hamulcowy i kierowniczy jest sprawny, oferujemy holowanie w wybrane przez klienta miejsce.

Pomoc drogowa Tarnowo Podgórne

Jeżeli Twój samochód odmówił posłuszeństwa i zatrzymał się w Tarnowie Podgórnym lub okolicy – nie czekaj ani chwili dłużej – skontaktuj się z nami! Pospieszymy z kompleksową auto pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, że profesjonalna pomoc drogowa ma na celu usprawnienie pojazdu na miejscu tak, aby po wyeliminowaniu problemu, pasażerowie mogli kontynuować swoją podróż. I właśnie to zapewniamy! Okoliczności, w których auto pomoc może okazać się niezbędna, to na przykład pusty bak paliwa, przebita opona, wyczerpany akumulator czy inne drobne naprawy – z nami nie będą one tak straszne, jak mogłoby się wydawać.

Zdajemy sobie sprawę, że usterki czy kolizje mają miejsce o każdej porze dnia i nocy, dlatego też nasze usługi holowania, lawetowania i pomocy drogowej dostępne są przez 24 godziny.