Laweta

Stało się – Twój samochód odmówił posłuszeństwa. Utknąłeś na drodze, a wokół żywej duszy. Brzmi przerażająco? Spokojnie. Wybawimy Cię z opresji. Wystarczy jeden telefon, a tak szybko, jak to tylko możliwe, przybędziemy na wskazane przez Ciebie miejsce i zaproponujemy Ci holowanie. Posiadamy wszystko, co potrzeba, aby bezpiecznie przewieźć Twoje auto np. do najbliższego mechanika. Laweta okazuje się przydatna nie tylko wtedy, gdy pojazd odmówi posłuszeństwa podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Dzięki tej maszynie można bezpiecznie przetransportować samochód, który został nabyty za granicą. Dbamy o terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań.

To dzięki naszym nowoczesnym lawetom mogliśmy udzielić pomocy niejednemu kierowcy w potrzebie, który utknął w Kórniku niedaleko Poznania. Charakteryzują się one dużą ładownością, dlatego nadają się też do przewożenia wielkich maszyn, takich jak ciągniki rolnicze. Ich stan techniczny jest kontrolowany, aby możliwe było zagwarantowanie bezpiecznego transportu pojazdu.

Laweta Kórnik

Holowanie Kórnik

Naszą ofertę kierujemy również do osób, których samochody straciły swoją sprawność na skutek kolizji drogowej . O każdej porze dnia i nocy jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom. Działamy przez 7 dni w tygodniu. Usługi związane z holowaniem realizujemy na terenie całego kraju. Bardzo szybko reagujemy na zgłoszenia, wiemy bowiem, że unieruchomione na drodze auto stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu, jak i dla osoby, której przydarzyła się awaria. Nasze ceny są przystępne, a my elastyczni – dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany holowaniem zepsutego pojazdu, czy też chciałbyś, abyśmy przy pomocy lawety przetransportowali zakupiony przez Ciebie samochód, możesz śmiało nawiązać z nami kontakt. Zlecając nam określone zadanie, możesz być pewny, że wykonamy je tak, jak należy. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Jako pomoc drogowa wyciągamy też z opresji osoby, które mają pusty bak, wyczerpany akumulator, czy dziurę w oponie.