Nawet najbardziej zadbany i doskonale utrzymany samochód może odmówić posłuszeństwa gdzieś na środku drogi, kiedy akurat jesteśmy w dalszej podróży. Jest to szczególnie nieprzyjemne wtedy, gdy do awarii dochodzi daleko od większych miast, w miejscach, gdzie nie możemy liczyć na żadną pomoc okolicznych mieszkańców. Nasza firma w takich sytuacjach zawsze stanie jednak na wysokości zadania. Doświadczeni pracownicy czekają na zgłoszenie, dojeżdżając lawetami na miejsce zdarzenia w bardzo krótkim czasie. Pomagamy kierowcom nie tylko na samej drodze ekspresowej, ale i w jej pobliżu, zawsze sprawnie i bezpiecznie transportując pojazdy do miejsc, w których można je naprawić.

Odholujemy auto na S5 lub naprawimy je na miejscu

W wielu przypadkach awarie samochodów nie są jednak poważne i często wystarczy jedynie prosta naprawa, aby je usprawnić i umożliwić kontynuowanie podróży. Z tego powodu nasi pracownicy zawsze wyposażeni są w podstawowe narzędzia oraz części, dzięki którym auto da się naprawić na drodze. Oczywiście zatrudniamy pracowników, którzy doskonale znają się na mechanice i naprawiają auta najlepiej jak to możliwe. Jeśli jednak nie będzie możliwości uruchomienia auta na drodze, to oczywiście ekspresowo je odholujemy z S5 i dowieziemy do wskazanego miejsca, w którym można podjąć się pełnej naprawy.

Holowanie S5 – z nami zawsze bezpiecznie i tanio

Priorytetem naszej firmy jest nie tylko sprawne działanie po każdym zgłoszeniu, ale przede wszystkim zapewnienie najwyższego możliwego bezpieczeństwa Klientom. Docieramy na miejsce w ekspresowym czasie, rzetelnie mocujemy pojazdy na naszych lawetach i w sposób bezpieczny je transportujemy. Możemy oczywiście zabrać ze sobą wszystkich pasażerów samochodu razem z ich bagażami i w każdym przypadku zaproponujemy najniższą na rynku cenę. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i do kontaktu z nami w każdym przypadku wystąpienia awarii samochodu.

holowanie s5