Często podróżujesz samochodem w pobliżu autostrady i chcesz czuć się bezpiecznie, mając świadomość tego, że w razie awarii zawsze zjawi się ktoś doświadczony i zapewni swoją pomoc? Na nas zdecydowanie możesz polegać, korzystając z najlepszych usług na rynku, które jednocześnie nie są obarczone wysokimi kosztami. Zajmujemy się między innymi holowaniem pojazdów na autostradzie A2, jak i w jej obrębie. Dysponujemy przede wszystkim nowoczesnymi lawetami, pojazdami o dużych możliwościach, którymi bezpiecznie można transportować nawet największe i najcięższe samochody. Dbamy dodatkowo o zatrudnianie doświadczonych ludzi, którzy tworzą nasz zgrany zespół umiejący wręcz idealnie dopasować się do potrzeb każdego Klienta.

Holowanie na A2 oraz drobne naprawy na miejscu

Awaria samochodu bezpośrednio na autostradzie to nic przyjemnego. Przebywanie w zaparkowanym na takiej drodze aucie jest niebezpieczne, ale decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że dotrzemy na miejsce zdarzenia w kilka lub kilkanaście minut od zgłoszenia. Zabieramy auta swoich Klientów do wskazanego miejsca, ale jeśli tylko jest taka możliwość, staramy się uruchomić je bezpośrednio na drodze, umożliwiając tym samym kontynuację jazdy. Wykonujemy drobne naprawy mechaniczne, wymieniamy uszkodzone koła, dostarczamy paliwo i zapewniamy szereg innych usług, dzięki którym możesz zawsze czuć się bezpiecznie podczas jazdy samochodem.

Holując na A2 samochody, zawsze stawiamy na bezpieczeństwo

Dla naszych pracowników priorytetem jest zawsze zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa, szczególnie na autostradach, gdzie szybko przemieszczające się auta stanowią duże zagrożenie. Działamy na drodze sprawnie, solidnie zabezpieczamy pojazdy na czas ich transportu i dowozimy je we wskazane miejsce w krótkim czasie. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy najwyższy poziom zadowolenia z efektów realizacji usług, jak i najlepsze na rynku ceny.

holowanie a2